کتاب‌های جدید انتشارات شهید کاظمی

2254154 - کتاب‌های جدید انتشارات شهید کاظمی

به گزارش سایت من و کتاب به نقل از واحد کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، نشر شهید کاظمی چند سالی هست که به صورت جهادی و خودجوش فعالیت‌های چشمگیری در زمینه انتشارات کتب انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم را در پرونده خود ثبت کرده است.
این انتشارات این بار به مناسبت هفته بسیج ۷ کتاب با موضوع دفاع مقدس، مدافعان حرم و کار جهادی روانه بازار کرده است. از این تعداد، دو عنوان در بازار اینترنتی چارسوق اکنون در دسترس قرار گرفته‌اند.

 کتاب پرواز آخر

یادداشت‌هایی درباره فرمانده‌ی دلاور و عزیز هشت سال دفاع مقدس؛ شهید حاج احمد کاظمی. فرمانده‌ای که همه او را به مدیریت، اخلاق و رفاقت می‌شناسند. شهید کاظمی بر سر دنیا با هیچ‌کس، حتی خودش معامله نکرد و با رفتنش الگویی شد برای آنانی که او را ندیدند. این کتاب توسط دکتر محمدمهدی بهداروند در ۱۲۰ صفحه و به قیمت پشت جلد ۱۰۰۰۰ تومان به رشته تحریر در آمده است.

کتاب تا کوچه‌های آسمان

شهید صیاد شیرازی با آن که در بسیاری از صحنه‌های نبرد حضور فعالی داشت، امّا هیچ‌گاه غافل از توکل و توسل و عبادات معنوی‌اش نبود. هرچند در فضای ارتش پهلوی تنفس کرده بود، ولی کشتی وجودش را به سلامت از دریای متلاطم رژیم به ساحل رسانده بود. آنچه صیاد را بزرگ کرده همین بود و نه چیز دیگر. این کتاب حکایت شخصیت مردی از جنس آفتاب، به‌ نام علی صیاد شیرازی است که توسط دکتر محمدمهدی بهداروند در ۱۹۲ صفحه و قیمت ۱۴۰۰۰ تومان به رشته تحریر در آمده است.

دیدگاه‌ها 0

*
*