عرضه سه عنوان جدید از انتشارات شهید ابراهیم هادی

New Arrivals Shahid Hadi Publications - عرضه سه عنوان جدید از انتشارات شهید ابراهیم هادی

پس از مدت‌ها انتظار برای چاپ کتاب‌های جدید توسط انتشارات شهید ابراهیم هادی، بالاخره این انتشارات در نیمه‌ی دی ماه ۱۳۹۷ سه عنوان جدید را به بازار نشر معرفی کرد. همه‌ی ما انتشارات شهید ابراهیم هادی را با کتاب‌های “سلام برا ابراهیم” می‌شناسیم که چندی قبل نیز خبر گذر کتاب سلام بر ابراهیم ۱ از یک میلیون نسخه را در وبلاگ بازار اینترنتی چارسوق منتشر کردیم. اکنون افتخار داریم که نخستین فروشگاه اینترنتی باشیم که عنوان‌های جدید را به دوست‌داران کتاب عرضه می‌کنیم. در زیر آشنایی مختصری با این سه کتاب را خواهیم داشت.

کتاب در مسیر بندگی
کتاب در مسیر بندگی، مجموعه پندها، عبارات و حکایت‌هایی کوتاه از بزرگان برای حرکت در مسیر بندگی پروردگار، تهذیب نفس و اخلاق اسلامی است. در این کتاب سخنان و حکایت‌هایی از بزرگانی چون آیت‌الله بهجت، علامه طباطبایی، آیت‌الله کشمیری، حضرت امام خمینی، رهبر معظم انقلاب، آیت‌الله مجتهدی تهرانی، آیت‌الله انصاری همدانی و سایر بزرگان و معارف جمع‌آوری شده است. این کتاب اکنون با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به قیمت پشت جلد برای اولین بار در بازار اینترنتی چارسوق عرضه شده است.

کتاب نفوذ در ایران
کتاب نفوذ در ایران، به بررسی نفوذ حکومت استعماری انگلیس در تاریخ ایران – پیش از انقلاب اسلامی و پس از آن – می‌پردازد. مخاطب در این کتاب با انواع نفوذ، جریان‌شناسی نفوذ، وقایع و اتفاقات تلخی که در تاریخ ایران بر اثر نفوذ استعمار پیر اتفاق افتاده و برنامه‌های آن‌ها آشنا می‌شود. این کتاب اکنون با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به قیمت پشت جلد برای اولین بار در بازار اینترنتی چارسوق عرضه شده است.

کتاب فرزندان مسجد
بزرگ‌ترین معلم بشریت، حضرت محمد مصطفی (ص) در مسجد به انسان‌سازی و پرورش افراد جامعه می‌پرداختند و در روایت مختلف از بزرگان، به حضور در مسجد و کار فرهنگی و تربیتی در مسجدها توصیه و اشاره شده است. کتاب فرزندان مسجد، مجموعه‌ای است از چهل حکایت خواندنی و جذاب درباره‌ی کار فرهنگی در مساجد و در کنار آن خاطراتی از شهدای فرهنگی مساجد نیز گردآوری شده است. این کتاب نیز اکنون با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به قیمت پشت جلد برای اولین بار در بازار اینترنتی چارسوق عرضه شده است.

دیدگاه‌ها 1

*
*

    YourFriendPablo پاسخ

    Great, I really like it! Youre awesome